ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Barevné poradenství

Barevné poradenství je náš koníček, který nás baví

Naším primárním cílem naší práce je spokojenost zákazníka. Nemělo být to pouze o penězích, je to o tom nabídnout stálým i nově příchozím zákazníkům barevné poradenství, tak i poradenství při vhodném výběru materiálu na určitou práci. Každá práce má svoje specifikum, tudíž i každá místnost, každý pokoj či byt potřebuje svojí péči při výběru možných odstínů. Barevné poradenství poskytujeme pro všechny zákazníky rodinných, činžovních i řadových, i panelákových domů. Barevné poradenství se netýká pouze při malování místností nebo bytů, ale může se jednat i o barevné poradenství při nátěrech fasád, střech i okapů.

Při naší práci lze využít barevného poradenství i při různých nátěrech obložení, podhledů i štítů.

Manp 60
Manp 65

Naše nabídka pro zákazníky, kteří potřebují radu

Naše služby hodně využívají zákazníci, kteří mají rádi příjemné prostředí které je naladí do příjemné pohody a zároveň se dokážou i pracovat. Není to o tom, aby se člověk cítil naštvaně nebo podrážděně, je to hlavně o přenesení vnitřní nálady i pocitů do uskutečněné reality. Dělám malířské a natěračské práce něco málo přes 26 let a myslím si a můžu říct že už nějaké zkušenosti mám. Barevné poradenství o celkovém vnímání pocitů i citů, je to o pohlazení duše zákazníků.

Barevné poradenství je sladění citů, vnímání barev zákazníka k okolnímu prostředí.

Naše nabídka-naše možnosti pro poradenství

Nabízíme barevné poradenství nejen při malování interiérů, ale i při různých realizacích venkovních prací. Realizujeme barevné poradenství při nátěrech fasád, střech i konstrukcí. V poslední době se hodně využívá barevné poradenství při různých nátěrech obložení, podhledů i štítů. U barevného poradenství je potřeba se dívat i okolo sebe, zda-li se vybraný odstín hodí do okolí, jestli se třeba vybraný odstín na fasádu hodí do celkového vnímání okolí. Není moc hezký když máte natřené fasády rodinných nebo činžovních domů světlými pastelovými barvami a vedle toho je natřená fasáda řadového domu sytou červenou barvou. U realizací barevného řešení nátěru obložení, nebo podhledů by se mělo brát ve zřetel jestli vybraný odstín se hodí k fasádě, k okolnímu prostředí, tak aby z udělané práce nestala ukázka nevkusu a i posléze ukázka práce bijící do očí.

Rozhodně by to nemělo být cílem barevného poradenství, protože nám na celkovém pojetí hodně záleží a mě osobně by to dělalo problém to vůbec realizovat. Nechtěl bych a nechci se zúčastnit se něčeho co by se mi zdálo jako naprosto neskutečná realizace blbosti.

Manp 66
Manp 72
Manp 75
Manp 76
Manp 77
Manp 82

Možné nápady na barevné poradenství

Barevné poradenství může vycházet z cítění duše zákazníka, z okolního prostředí i z celkového vnímání a vybavení interiérů, tak i exteriérů. Každá práce má svoje vnitřní kouzlo, které můžeme příjemně zútulnit vybráním vhodných odstínů, které jsou příjemné pro oči. Při malování bytů nebo místností se používají jiné odstíny, než třeba při různých nátěrech obložení nebo konstrukcí. Při malování interiérů vycházím z barevného poradenství ze vzorníků barev, které nám poskytují širokou škálu odstínů. Poměrně dost často realizujeme barevné poradenství více barevných variant do jedné místnosti. Já dávám přednost osobnímu setkání se zákazníkem, který nám řekne, které barvy se mu libí a naopak, které vůbec nesnáší.

Manp 87
Manp 89

Je hodně odstínů, které Vám vezmou světlo, tak by bylo dobrý přidat odstín, který Vám naopak světlo přidá. Barevné poradenství se dobře hodí i na různé nátěry fasád, střech i konstrukcí. Realizujeme všechny možné nátěry interiérů, tak i exteriérů, které často kombinujeme s malířským i natěračským vzorníkem. Jinak se vybírají barvy na malování místností, jinak třeba na nátěry fasád, při kterých je potřeba brát ve zřetel i různé kombinace odstínů třeba okapových svodů i různé nátěry parapetů.

Říká se, že všechno má svůj čas, tedy i barevné poradenství, které nemá vůbec žádný smyl to uspěchat.

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Dvoubarevný nátěr fasády činžovního domu.

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt