ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry plotů

Naše nabídka pro zákazníky

Pro všechny zákazníky, kteří jsou majitelé rodinných, řadových i činžovních domů nabízíme veškeré nátěry všech možných typů plotů nebo plotových systémů. Může se jednat o betonové ploty, kovové, ocelové, ale i třeba i dřevěné ploty. Každý zákazník je jiný a má jiné požadavky na plot. Většinou se jedná o realizaci nátěrů klasického čtyřhranného pletiva, které se asi nejvíce známo i možná nejvíce používáno. Někteří zákazníci volí umělé ploty, ale tady by bylo dobré si rozmyslet a zvážit jaký plot zvolit. Nedávno jsme dělali jedné zákazníci nátěry dřevěných štítů a měla kolem rodinného domu plastově umělý plot. Když se na to člověk podíval blíž, tak bylo vidět, jak se plot díky teplotám kroutí a to poměrně docela hodně.

Kdybych to neviděl na vlastní oči, tak bych tomu nevěřil. Plot se kroutí v létě, v zimě to zase zmrzne a po pár letech není na to příjemný pohled. Někomu se může líbit různé varianty dřevěných plotů i různých součástí plotů, mám na mysli různé sloupy i držící vzpěry. I na dřevěné ploty je potřeba zvážit použití materiálů. Realizujeme i různé nátěry plotových příček, kdy jsou příčky vedle sebe.

Tady je lepší když to dělají dva řemeslníci každý z jedné strany. Tenhle typ plotů natíráme malými válečky, tak aby byla nátěr byl rovnoměrný a přitom ani na jedné straně neztékal.

Nzap 00
Nzap 01

Používané materiály na nátěry plotů

Hodně používané pletiva jsou pletené ploty, nebo také zahradní ploty – jedná se o klasické čtyřhranné pletivo, které je vyrobeno z drátů, tvořících čtvercová oka. K nátěrům plotů patří i různé nátěry sloupků i vzpěr. Každý zákazník je jiný, každý má jiné představy o plotech, tím pádem i o realizaci nátěrů. Na každý typ plotu se používá jiný materiál. Na plotové, kovové i ocelové systémy můžeme použít syntetické barvy, třeba Komaprimm3v1, kde je základní barva i vrchní barva v jednom. Na betonové ploty se většinou používají exteriérové vodou ředitelné barvy. Vhodný výběr barev konzultujeme s odborníkem na barvy. Na dřevěné ploty zase patří jiný typ materiálu, který více odolává povětrnostním vlivům.

Materiály na nátěry plotů se většinou dají namíchat dle vzorníků barev, které poskytují neskutečnou škálu odstínů. Většinou se barvy nechají namíchat podle univerzálního vzorníku RAL, i podle vzorníku ČSN.

Nzap 02
Nzap 03
Nzap 04

Pracovní postupy při nátěrech plotů

Pracovní potupy zvolíme vždycky podle toho v jakém stavu je vůbec plot. Jiný pracovní postup i materiál volíme při realizaci nátěru nových plotů, jiný pracovní postup volíme při renovaci už natřených plotů, které většinou postupem času začínají rezivět, někdy jsou na plotech i na sloupcích plotů už ztekliny barev od stálého natírání plotů i díky nevhodnému použití materiálu i pracovního postupu. Občas se stává, že se ploty natírají hustou barvou a je každému úplně jedno jak to bude vypadat. Když máme už rezivý plot, tak ho přebrousíme brusným papírem, kapky z plotů zkusíme sundat s pomocí různých škrabek, nebo i s pomocí úhlové brusky s drátěným kotoučem.

Vždycky záleží na tom v jakém stavu je vůbec plot. Někdy je plot i držící sloupky v příšerném stavu, takže zvolíme pracovní postup, který nejvíce vyhovuje danému plotu. Plot nejdříve přebrousíme brusným papírem, oprášíme, uděláme 1x základní nátěr, který necháme dostatečně uschnout a poté realizujeme 2x nátěr vrchní barvou. Je pravda, že je to poměrně dost pracný, ale když to chceme mít udělaný pořádně, tak nám nic jiného nezbývá.

Nzap 05
Nzap 06

Naše vybavení na nátěry plotů

Na nátěry plotů jsme patřičně vybaveni, jelikož si uvědomujeme jednu skutečnost: jestliže chceme nabídnout zákazníkům veškerý komfort na splnění přání a požadavků zákazníků, tak musíme mít velké vybavení na všechny možné nátěry plotů. Nátěry plotů jsme schopni realizovat ze štaflí, popřípadě máme svoje pojízdné lešení, které nám nesmírně pomáhá při veškerých možných realizací při nátěrech plotů. Máme vibrační brusky i úhlové brusky s drátěným kotoučem. Na nátěry plotů můžeme použít svojí 19 metrů vysokou pojízdnou pásovou plošinu, která má velké využití při samotných realizacích nátěrech plotů.

Plošina má svoje velké výhody, když sundáme dolů koš, tak nám stačí šířka na průjezdnost plošiny okolo 90cm, což je úplně na pohodu. Další výhodou naší plošiny je nízký provoz díky elektrickému provozu. Naše plošiny nám už splní veškeré přání a sny zákazníků.

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Nátěry obložení z naší pojízdné pásové plošiny

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt