ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry podhledů

Naše nabídka pro nátěry podhledů

Mezi další naše práce, které Vám chci představit se jmenují nátěry podhledů. Nátěry podhledů realizujeme pro všechny majitelé řadových, rodinných i činžovních domů. Základem pro odvedenou precizní práci je použití kvalitnější materiálů na nátěry podhledů. Nátěry podhledů, štítů i obložení bývají nedílnou součástí celkové konstrukce domu. Nátěry podhledů jsou součástí venkovní mozaiky společně s nátěry štítů, obložení při které doporučuji použití kvalitnějších materiálů, které více odolávají povětrnostním vlivům. Hodně záleží i na tom na jaké straně jsou nátěry podhledů i na samotném místě. Jinak budou vypadat nátěry podhledů v nížinách, jinak to třeba bude v horských oblastech. V horských nebo ve výše položených místech je nutně nezbytné realizovat nátěry častěji, než v nížinách.

Ns 15
Ns 16

Pracovní postupy při nátěrech obložení

Při realizaci nátěrů podhledů se někdy setkáváme s problémem jak to vůbec realizovat. Já osobně dávám přednost osobnímu setkání se zákazníkem, při kterém společně domluvíme pracovní postup. Většinou nátěry podhledů jsou u natřené fasády, takže musíme dávat dost velký pozor, abychom fasádu žádným způsobem nepocákali nebo nějakým způsobem neudělali újmu na fasádě. Když realizujeme časově krátké nátěry podhledů, tak si fasádu přikrýváme lepší páskou s igelitem, který nám dostatečně ochrání fasádu. Pokud je realizace na delší dobu, tak realizujeme nátěry podhledů velice opatrně a přidáváme k fasádě papírový karton, tak abychom fasádu žádným způsobem nepocákali. Bylo by dobrý říct, že je vše otázkou toho, jak se samotným podhledům vůbec může, protože každá realizovaná práce je jiná a podle toho se zvolí i pracovní postup. Hodně taky záleží na jaké straně samotné podhledy jsou, protože když děláte nátěry podhledů na straně která je otevřená a kde poměrně dost fouká, tak Vám vítr v poměrně v krátké časové době vyloženě serve z fasády, takže se musí najít vhodný způsob, který se použije na ochranu fasády.

Vše je otázkou úhlu podhledů a i zvolení pracovního postupu a i třeba na postavení plošiny nebo lešení. Někdy musíme improvizovat na lešení, někdy si musíme najet z plošinou na jinou stranu, tak abychom byli k nátěrům podhledů co nejblíže a byli schopni k fasádě přidat papírový karton. Všude by měla být láska, tudíž i k realizaci podhledů.

Platí jedno pravidlo- hlavně to chce klid a nechat si chladnou hlavu, protože když budete mít nervy, tak vám nebudou ani přicházet nápady jak to realizovat.

Používané materiály na nátěry podhledů

Na nátěry podhledů, štítů i obložení můžeme použít různé druhy materiálů. Většinou se používají syntetické tenkovrstvé lazury, které dokážou více odolávat povětrnostním podmínkám. Na realizaci nátěrů podhledů můžeme použít barvu na bázi přírodních olejů. Barva na bázi olejů má umožňuje dřevu dýchat, omezuje bobtnání a sesychání dřeva. Dále je voděodolná, je odolná vůči povětrnostním vlivům. Jedinou nevýhodou barvi na bázi přírodních olejů nebo tenkovrstvých lazur na bázi olejů vidím v cenové dostupnosti, která může být pro některé zákazníky finančně nedostupná. Přesto si ale myslím, že je lepší si počkat, našetřit si větší finanční částku a až potom nátěry podhledů realizovat.

Vše je otázkou rozvahy jaký vhodný materiál na nátěry podhledů použít. Já osobně dávám přednost použití kvalitnějších materiálů, protože kvalitnější materiály více odolávají povětrnostním vlivům, tím pádem více vydrží. Dám Vám příklad, kde se poměrně dost střídají teploty, jednou tepoty kolem 30+ a v zimě zase kolem -20 stupňů, tak je to jako na houpačce a veškeré nátěry podhledů nemusí příliš vydržet, někdy je to spíš otázkou spojů, kde se setkávají trámy s obložením i podhledů.

Ns 17
Ns 30
Ns 31
Ns 32

Naše vybavení na veškeré nátěry podhledů

Na veškeré nátěry podhledů jsme pečlivě vybavení. Jsme moderní společnost, která si uvědomuje neustálé investice do svého vybavení. Je nám naprosto jasný, čím větší máme vybavení, tím více můžeme nabídnout zákazníkům veškeré splnění přání a snů. Spolupracujeme s firmou na stavění lešení, která nám dokáže díky svých zkušeností a i díky bezpečnosti práce dokáže postavit lešení na přání zákazníka. Vlastníme svojí pojízdnou pásovou plošinu, která nám dokáže dostat i na těžkou přístupná místa. Vždycky záleží na samotném přístupu k požadované práci, tak aby bylo možní splnit požadavky klienta.

 

Ns 37
Ns 39
Ns 40

Někdy je potřeba brát ve zřetel hmotnost plošiny, protože někdy záleží na samotné zemi, kde můžou vést třeba odpadní trubky. Dále vlastníme svojí pojízdné hliníkové lešení, takzvanou věž, která nám taky pomáhá splnit veškeré přání zákazníků. Většinou se nátěry obložení realizují kolem 6-7 metrů, takže můžeme použít i na hodně těžko dostupná místa výškový hliníkový žebřík.

Každopádně základem je osobní prohlídka a domluva se zákazníkem při které doladíme pracovní postup realizované práce.

Nátěry fasády a dřevěného obložení rodinného domu

Nátěr fasády rodinného domu

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt