ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Stříkací zařízení Airless

Od začátku mého podnikání jsem si začal uvědomovat jednu základní věc. Čím větší budu mít vybavení, tím více budu moct nabídnout zákazníkům. Není to pouze o vybavení, je to o ochotě a touze se do toho pustit. Jeden citát praví: Chtěl bych neznamená nic, Chci dělá zázraky. Mezi jeden další zázrak bylo koupení prvního elektrického stříkacího zařízení Airless. V myšlenkách mnoho lidí je zakotveno, že se to využívá pouze na malování větších ploch, nebo na natěračské práce větších rozměrů. Dovolil bych si tuhle myšlenku trošku poopravit.

Stříkací zařízení Airless má velké využití pro všechny

Pro všechny majitelé rodinných, činžovních, řadových i panelákových domů si Vám dovoluji představit elektrické stříkací zařízení Airless. Není to pouze o realizacích větších zakázek, především je to o využití nových možností, které nám stříkací zařízení přináší. Někdy přichází varianta malování sklepů, které nejsou úplně naštukované, lépe řečeno jsou našpricované. Našpricované sklepy vypadají jakoby nahozené maltou nebo jsou udělané stříkacím přístrojem, která nandá na stěny větší vrstvu. Na tenhle typ sklepů nebo sklepních kójí se výborně hodí elektrické stříkací zařízení.

Není potřeba se dívat na to jak se to bude malovat, ale hlavní a rozhodující věc: jaký se použije materiál. Měl by se použít materiál, který je paropropustný, který nám zabrání v budoucnu udělání plísní na stěnách. V naší dlouholeté zkušenosti, které děláme veškeré malířské a natěračské práce preferujeme malování kvalitnějšími materiály i za tu cenu, že se občas nastane situace, že nemusíme každou práci dostat. Pro nás je rozhodující použití kvalitnějších materiálů, tím pádem i klidný spánek. Jsou zákazníci, kteří mi volají, že mají v bytech plísně a když se zeptám, čím to mají vymalováno, tak zjistím, že je to pouze o použití nevhodných materiálů.

Strikacka 01
Strikacka

Nové možnosti pro naše zákazníky, nové využití stříkačky

Elektrické stříkací zařízení se může plně využít při nátěrech břízolitových fasád. Pokud je na fasádách rodinných domů použito hrubší zrno, tak velice špatně se fasády malují. Jestliže je na fasádě rodinného domu uděláno hrubší zrno, tak musíte jet válečkem na jedno místo několikrát, takže tím pádem máte větší spotřebu materiálu a hlavně se zbytečně dřete. Pokud budete chtít udělat fasádu stříkacím zařízením Airless, tak je nejlepší varianta úplně fasádu umýt vysokotlakým čistícím zařízením WAP, po důkladném uschnutí fasády se oblepí okna, okapové svody lepší páskou, která je více odolná proti UV zářením. Po důkladném oblepení všech potřebných věcí a míst, tak se přikrývá podlaha. Když máme všechny přípravné práce, začínáme dělat penetrační nátěr taky se stříkacím zařízením, protože díky velkému tlaku se penetrace dostane i do těch nejmenších pórů. Po důkladném proschnutí penetračního nátěru můžeme aplikovat fasádní nátěry taky stříkacím zařízením Airless. Počet nátěrů hodně záleží na výběru různých odstínů.

Možná by bylo dobrý si připomenout pár věcí: čím sytější odstín, tím je větší šance brzké zašpinění fasády. Na sytém podkladu se velice rychle uvidí každá špína, každá nečistota. Je taky pravda, že to nemusí být pravidlo u každých fasád. Hodně taky záleží na samotném místě, kde stojí rodinný, činžovní nebo řadový dům. Další využití našeho stříkacího zařízení je poměrně hodně zajímavá varianta o které moc zákazníků ani moc nepřemýšlí. Díky našemu vysokotlakému čistícímu zařízení WAP a i díky naší pojízdné plošině jsme schopni realizovat umytí taškových střech. Tady je nutno říct, že je to práce, která je hodně nebezpečná, hodně záleží na samotném sklonu střechy i na samotném přístupu k střeše. Po zvážení všech okolností jsme schoni realizovat kompletní umytí taškových střech od mechů a různých nečistot. Zvláštní přáním bývá udělání ochranného postřiku proti mechům. Na tenhle postřik je nutné mít stříkací zařízení Airless, který nám dokáže stejnosměrně nanést prostředek proti mechům.

Člověk by řekl, že to není vůbec možný udělat takové realizace, ale na druhou stranu to chce mít člověka, který má se střechami různé zkušenosti, ví jak na ně podle potřeby šlápnout, i dokázat je i vyměnit za nové, když to bude potřeba. Já osobně vždycky jednám se zákazníky na rovinu při kterých jsem se naučil říct kady i zápory možných realizacích. Ať chceme nebo nechceme vždycky je rub i líc a to platí téměř všude a vždycky.

Vlastní kapitolou využití stříkacího zařízení může patřit nátěry fasád panelákových domů. Na hodně fasádách panelákových domů se začínají objevovat plísně, které se postupem času začnou objevovat po celém obvodě fasády.

Fasádu chce nejprve pořádně umýt vysokotlakým čisticím zařízením WAP, pak udělat protiplísňový prostředek stříkacím zařízením Airless, který má velkou výhodu, že pod tlakem se přípravek dostane i do těch nejmenších pórů a začne pěkně působit.

Nátěr a nástřik střechy

Nátěr fasády panelového domu

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt