ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Vysokotlaké čistící zařízení WAP

Téměř před dvaceti léty jsem začal podnikat. V hlavně jsem měl přesně rozmyšlenou mojí vizi, která stála na pevných základech rozjet si soukromou firmu na malířské a natěračské práce. V době mých začátků jsem si uvědomil v hlavě pár základních věcí. Jednak to bylo udělání webových stránek, prosazování i realizace veškerých malířských i natěračských prací používáním kvalitnějších materiálů, i nutnost neustálých investic, když se chci někam posunout. Tak jak šel čas, tak se webové stránky začali čím dál víc zdokonalovat, začali být nové možnosti svých prezentací. Rozšířili se i možnosti používání kvalitnějších materiálů, objevili se na trhu nové kvalitní materiály, které nám zaručují realizaci precizní práce. V poslední době jsme čím dál víc investujeme do našeho vybavení, tak abychom byli schopni nabídnout všem zákazníkům veškerý požadovaný servis i komfort na splnění přání i požadavků zákazníků. Chceme Vám představit naše vybavení, který se ukrývá pod názvem vysokotlaké čistící zařízení WAP.

Vysokotlaké čistící zařízení WAP je základním prvkem i kamenem při přípravných prací, před samotným realizací nátěrech fasád. Naše vysokotlaké čistící zařízení WAP je velmi vhodné pro majitelé rodinných, činžovních i řadových domů.

Díky našemu vybavení i spolupráci s kamarádkou firmou na stavění lešení jsme schopni realizovat čištění fasád od řas a plísní. Poměrně hodně nás oslovují předsedové i členy bytových družstev s prosbou o umytí fasád panelových domů. Na tenhle typ práce jsme přikoupili rotační čistič ploch, který nám dokáže účinným způsobem odstranit z fasád řasy i plísně, které se udělali na fasádě postupem času. Pro majitelé rodinných, činžovních i řadových domů nabízíme čištění fasád od řas a plísní. Není to pouze o čištění fasád od řas a plísní, je to hlavně o tom zvolit správný pracovní postupy i zvolení vhodných fasádních barev.

Wap 02
Img 9105

Naše možnosti na splnění požadavků zákazníků

Při vycházení i přicházení myšlenek na zakoupení vysokotlakého čistícího zařízení WAP jsme vycházeli s myšlenkou na co vlastně chceme naše zařízení použít. Jestli chceme nabídnout zákazníkům jen obyčejné umytí fasády, nebo nabízení i realizace umytí fasád i panelových domů. Na umytí fasád panelových domů nestačí úplně obyčejný laciný přístroj, který nám nabízí v prodeji veškeré obchodní domy. Chceme nabízet zákazníkům umytí fasád panelových domů i ve výšce 30m, a k tomu potřebujeme už profesionální vybavení, tak aby nám naše vysokotlaké čistící zařízení WAP dokázalo do námi požadované výšky dostat bezproblémovým způsobem vodu. K rozšíření naší nabídky jsme přikoupili k našemu zařízení rotační čistič ploch. Rotační čistič ploch má tu velkou výhodu, že má v sobě ukrytý dvě trysky, tím pádem to má mnohem větší účinky při umytí a čištění fasády.

Rotační čistič ploch je velmi vhodným pomocníkem na mytí a čištění fasád panelových domů. Vše je otázkou hlavy, co chcete nabídnout zákazníkům. Naše vysokotlaké čistící zařízení není pouze na mytí fasád, používáme ho i na různé čistění a umytí střech, střešních konstrukcí i mytí taškových střech. Při mytí taškových střech je dobré si připomenout, že hodně záleží na tom v jakém stavu je vlastně střecha. Dále i na tom jaký je samotný přístup na střechu. Pokud chcete umývat střechu, tak se musíte dostat přímo nad samotnou střechu, tudíž je nejlepší varianta použití naší pásové plošiny.

K vybavení našeho přístroje patří i rotační tryska, která nám perfektním způsobem dokáže dostat ze střech různou špínu i rez, který nejde dolů ani vibrační bruskou nebo úhlovou bruskou s drátěným kotoučem.

Nic není nemožné, vše je otázkou to co máte v hlavě

V dnešní době by nemělo být nic co by se nedalo udělat, něco čím by si člověk měl lámat hlavu. Díky neustálým investicím máme poměrně hodně velký záběr prací, tím mám na mysli, jak všechny možné nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah, tak i realizace veškerých malířských prací. Na všechno musíte mít dostatečné vybavení, které není jen otázkou malých peněz, ale je to hlavně o tom, že chcete udělat i rozšířit možnosti investicí do svého podnikání. Já jsem osobně zastáncem toho, že každý člověk má dělat svojí práci, svoje řemeslo a další by se neměl do toho plést. Je naprosto jasný, že když každý z nás bude dělat všechno, tak si ani jeden z nás nevydělá.
V životě i v podnikání jsem se naučil jednu důležitou věc: nevzdávat to, zůstat dál slušným člověkem a přitom mít pokoru.

Z mých zkušeností vychází přání splnit zákazníkům veškeré přání i požadavky, tak aby byl zákazník s našimi službami maximálně spokojený. Postupem času jsme se dali dohromady s firmou na stavění lešení, ze kterého se postupem času stalo kamarádství.

Strikacka 2
Strikacka 3
Strikacka 4

Naše možnosti pro naše zákazníky

Díky spolupráci s firmou na montáž, pronájem i demontáž lešení chceme nabídnout všem našim stálým i nové příchozím zákazníkům veškerý malířský i natěračský servis i komfort. Pro majitelé rodinných, činžovních i řadových domů jsme schopni zajistit veškeré malířské i natěračské práce včetně zajištění lešení. Pro předsedy i členy bytových družstev panelových domů nabízíme použití našeho vysokotlakého čistícího zařízení WAP spojené s rotačním čističem ploch. Díky lešení dokážeme umýt i vyčistit fasádu v různých požadovaných výškách, tak abychom byli schopni splnit veškeré požadavky zákazníků.

Naše doporučení pro zákazníky

Naše vysokotlaké čistící zařízení WAP by mělo sloužit jako základ k provedení precizní práce. Je potřeba si uvědomit pár základních věcí: umýt fasádu nebo střechu pouze nestačí. Já osobně doporučuji udělat po umytí vysokotlakým čistícím zařízením WAP udělat realizaci fasádních nátěrů. Jestli umyjete fasádu a nebo střechu a neuděláte ochranné nátěry tak se naše práce i vaše peníze míjí účinkem, protože během velice krátké doby se může fasáda nebo střecha brzy ušpinit od prachu ze silnice nebo i třeba ze stromů. Pro mě je osobně nejvíc důležitý se podívat zákazníkům přímo do očí a říct si sám pro sebe jednu myšlenku: udělal jsem pro Vás maximum a zároveň jsem neudělal žádný podraz.

Naše čistící zařízení slouží pro obě dvě strany: pro nás, abychom dokázali udělat realizace precizní práce a měli při tom čisté svědomí a pro vás, protože budete vědět, že vás nepotřebujeme za každou cenu nějakým způsobem ošidit pracovní postupy, tak abychom byli schopni dát pod naší práci svoje jméno.

Mytí a čištění rotační tryskou a nátěr střechy

Nátěr fasády panelového domu

Mytí a čištění fasád

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt