ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry podlah

Naše zkušenosti při nátěrech podlah, naše plus pro zákazníky

Přicházíme pro naše zákazníky, kteří jsou majitelé rodinných, činžovních i řadových domů nabízíme veškeré nátěry podlah. Zvláštní kapitolou jsou členy i předsedové bytových družstev, u kterých pečlivě volíme materiál, který je kvalitní a přitom nezapáchá. Jedním z hlavních důvodů při nátěrech podlah je potřeba si položit si jednu otázku: co očekávám od samotného nátěru podlah. Jestli chci natřít podlah pouze proto, aby byla bezprašná a nebo na druhou stranu budu očekávat od nátěru podlahy větší odolnost třeba proti olejům, které můžou vytéct při opravě auta nebo i z různých mycích spotřebičů.

Np 00
Np 01
Np 02

Pracovní postupy při nátěrech podlah

Před samotnou realizací je pro mě velice důležitý osobní setkání se zákazníkem, při které se řekneme i navrhneme pracovní postupy i navrhnutí zvolení materiálu odpovídající požadavku zákazníka. Při volbě materiálu pečlivě zvažujeme přání i požadavky zákazníka. Jinak se realizuje třeba nátěr podlahy v garážích řadových domů, jiné požadavky na materiál může mít předseda bytového družstva, který volí nátěr podlahy ve sklepích. V prvním případě je potřeba si uvědomit, že můžete použít materiál na jednosložkový nebo dvousložkový.

Pro bytové družstva se realizují nátěry podlah v garážích a podle toho volíme společně s předsedou bytového družstva i materiál. Hodně záleží na požadavcích družstva, tak aby nátěr v garáži více vydržel a byl více odolnější. V dnešní době je poměrně dost velký výběr v materiálech, některé výrobci nabízejí barevnou škálu odstínů kolem 8 odstínů, některé nátěrové hmoty se dají namíchat na větší barevnou škálu odstínu.

Při nátěrech podlahy se většinou realizují ve světle šedém odstínu, který je pro hodně lidí přijatelný pro oči.

Nabízené materiály na nátěry podlah

V dnešní době snad už není možný nevyhovět zákazníkům ve splnění jejich přání. Výrobci materiálů nabízejí neskutečné množství materiálů, které splňují veškeré přání zákazníku i odpovídající normy ČSN. Na nátěry podlah můžeme použít vodou ředitelné barvy, které mají velkou výhodu, že nazapáchají, ale na druhou stranu i míň vydrží. Na větší požadovanou odolnost můžeme použít jednosložkové syntetické materiály. Pro požadovanou větší odolnost pro styk s ropnými látkami, zároveň s požadavkem aby byli protiskluzný můžeme použít dvousložkové epoxydové nátěrové barvy. Dvousložkové barvy mají vynikající mechanickou i chemickou odolnost, které můžou odolávat pro styk s ropnými látkami. Dalším předností při výběru barev může být výborná přilnavost i otěruvzdornost, která velice dobře doplňuje velmi dobrá kryvost nátěrové barvy. V dnešní době můžeme nabídnout našim zákazníkům bohatý výběr barev, které dokáží splnit veškeré přání a požadavky zákazníků. Dělám malířské a natěračské práce přes 26 let a když budu sám k sobě upřímný, tak se stále učím nové technologické postupy i nové technické listy materiálů.

Nejsem dokonalý, takže si podle potřeby nechávám poradit od špičkového odborníka na použití vhodného materiálu, nebo třeba i od mojí konkurence se kterou máme dobré vztahy. Někdo si může říct, je to konkurence, ty Vám můžou poradit něco špatného, ale, když máte vzájemný respekt ke konkurenci, tak se za to nemusím stydět, protože konkurence můžeme mít větší zkušenosti s materiálem, než mám třeba já. Jak se říká konkurence je dobrá, protože vás stále nutí jít dopředu, stále se zdokonalovat a učit se novým věcem.

Neobracím se na všechny moje konkurence, protože se vůbec nestarám co dělají, ale máme dobré vztahy s konkurenčními firmami se kterými se vzájemně respektujeme a setkáváme se pravidelně v obchodě s barvami.

Np 03
Np 07
Np 13
Np 14

Používané pracovní prostředky

Nátěry podlah většinou realizujeme s válečkami, které jsou vhodné na tyhle typy nátěrů. Většinou jsou to válečky s menším chlupem. Podle vybraného druhu materiálu zvolíme i odpovídající natěračské válečky. Dám Vám příklad: na dvousložkové epoxydové barvy nemůžeme použít obyčejný váleček, protože by nám dlouho nevydržel a moc bychom s ním neudělali. Dvousložkové barvy mají svojí dobu určenou ke zpracování a je podle toho je potřeba zvolit i odpovídající pracovní pomůcky. Na druhou stranu na vodou ředitelné barvy nebo na jednosložkové syntetické barvy používáme válečky, které nemusí mít velkou odolnost na určený typ materiálu. Vše se řídí tím, jaký máme použít materiál na přání a požadavků zákazníků popřípadě investora.

Np 21
Np 22
Np 23

Znám lidi, kteří si třeba sami malovali byt, nenechali si poradit a až po úplném vymalováním bytu zjistili, že to dělali s válečkem na nátěry podlah. I tady by měla platit zásada-když jsi nejsem úplně jistý, tak si nechám poradit od vyzkoušeného prodejce barev.

Aspoň já to tak dělám a můžu říct, že se mi to vždycky vyplatilo. Učený člověk z nebe nespadl a není potřeba se za radu stydět….

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Průřez naší práce - Malířství Škoda

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt