ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Malování pokojů

Naše nabídka na malování pokojů

Mezi oblíbené a požadované práce, které chceme nabídnout zákazníkům je malování pokojů. Malování pokojů nabízíme jak majitelům řadových, činžovních i řadových domů, tak nás zajímají majitelé panelákových domů. Není to o tom, někam přijít, něco namíchat a udělat to tak, aby se hlavně sebrali peníze a jak se říká po mě potopa. Malování pokojů je o vzájemném propojení pocitu vnímání, spojené s barvami, které má zákazník rád, ve kterých se cítí naprosto uvolněně a spokojeně.

Je to spojení s prostorem, s celkovým vybavením místnosti, které se vzájemně propojují do přání a požadavků zákazníka.

Manp 13
Manp 14
Manp 26

Malování pokojů-naše záliba

Baví mě práce, baví mě se podívat do očí spokojenému zákazníkovi, který je spokojený s naší prací. U nás nejsou na prvním místě peníze, u nás je ne prvním místě spokojenost zákazníka, kterému dokážeme splnit přání i sny spojené s příjemnou atmosférou při malování. Při malování pokojů se zajímám pro koho se pokoj vlastně maluje. Jinak se pokoje malují pro dospělé, jinak je to u malování pokojů pro děti. Je dobrý se dívat při malování dětských pokojů na děti, které se pomalu, ale jistě vstávají dospělými lidmi, stávají se osobnostmi a je dobré se zeptat dětí, které barvy mají rádi, i které naopak nesnáší. Barevné řešení pokojů pro děti konzultujeme s rodiči, protože ty nám nejvíce znají svoje děti.

Hodně mě baví jednání se zákazníkem, při kterém se mu můžu dívat přímo do očí, což je pro mě základ. Malování pokojů je v dnešní době o něco snažší, než to bylo v minulé době. Malovalo se pouze štětkou, byl k sehnání pouze dva typy materiálů, většinou to byli práškové barvy, které postupem času přešli do kapalného stavu. Celkové malování není jen tak něco vymalovat, řemeslník by se měl podívat osobně na požadovanou práci, zohlednit určité okolnosti, které souvisí při malování pokojů.

Osobní setkání se zákazníkem je plus pro další práci

Dávám přednost osobnímu setkání se zákazníkem, jednak proto aby mě poznal osobně, jednak i proto, abych jsem se podíval na skutečný stav pokoje, který potřebuje vymalovat. Při osobním setkání se zákazníkem si můžeme popovídat o pracovním postupu, i o při volbě vhodného materiálu na malování samotných pokojů nebo bytů. Jiný materiál volím na malování pokojů nebo bytů, které se pronajímají, protože budoucí nájemníci si většinou neváží v jakém stavu bydlí a moc si s tím hlavu nelámou. Nejlíp se mi maluje pro zákazníky, kteří tam mají potřebu bydlet, chtějí to mít krásný, tak aby se po vymalování cítili uvolněně a spokojeně.

Manp 27
Manp 52
Manp 79

Příprava práce-pro nás začátek naší práce

Většinou jsou pokoje plné nábytku, proto se snažíme volit různé varianty pracovního postupu, před samotným malováním. Podle potřeby se domluvíme se zákazníkem o případném a možném sestěhování nábytku, tak abychom se dostali jednak ke stěnám tak i ke světlu, který bývá většinou uprostřed místnosti. Někdy je poměrně dost problematický, proto se snažíme si sestavit nábytek, tak abychom měli dobrý přístup jak ke stěnám, tak i ke stropu.

Při malování pokojů začínáme přikrýváním nábytku vhodným igelitem, pokračujeme oblepením soklových i podlahových lišt, oblepíme si papírovou páskou rámy oken, které se díky pantům hůře umývají a někdy se nastává problém jak to vlastně umýt. Podle potřeby si oblepíme papírovou páskou kraje parapetů, které se taky blbě umývají. Když máme udělané základní přípravné práce, tak si přikryjeme podlahu, tak bychom zákazníkovi moc nepřidělali práce při závěrečném úklidu.

Požívané materiály na malování pokojů

Na malování pokojů používáme buď středně kvalitní materiál nebo více kvalitní materiál. U nás nenajdete aušosový nebo-li nekvalitní materiál. Hodně let budujete svoje jméno a žádná práci mi nestojí za to, abych se nemohl každému podívat se přímo do očí. Středně kvalitní materiál volíme do pokojů, bytů, které se budou prodávat případně pronajímat. Kvalitnější materiál používáme pro další skupinu zákazníků, kteří jsou majitelé bytů. Použití materiálu není pouze o výběru materiálu, ale hlavně o samotném složení, z čeho se vyrábí a z čeho se skládá.

Středně kvalitní materiál je většinou na bázi hlinky, kvalitnější materiály můžou být na bází drceného vápence, který nám zaručuje prodyšnost a paropropustnost materiálu, který nám dává určitou záruku, proti plísni.

Manp 81
Manp 83
Manp 84
Manp 88

Vymalovaný a uklizený pokoj-spokojenost zákazníka

Na samotný úklid pokoje jsme dobře vybavení, který vychází z našich zkušeností. Máme jak svoje umývací houbové utěrky, tak i svoje koště, které potřebujeme ke spokojenému předání hotové práce. Po samotném vymalování pokoje si sundáváme igelity z nábytku, opatrně odlepujeme papírové lepenky z podlahových lišt i z rámů oken. Nedílnou součástí našeho úklidu bývá utřením kapek houbovou utěrkou, které máme vyzkoušené z mnoha let. Na úklid po naší práci používáme mop, který nám pomáhá při čistících prací. Zákazník si nebude pamatovat, že má pěkně vymalovaný pokoj či byt, ale bude si dobře pamatovat jak dlouho musel klečet a čistit podlahu.

Pro nás je základ, aby si tohle zákazník nemusel pamatovat a proto se snažíme dělat práci, tak by se nám zákazník stále vracel….

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Průřez naší práce - Malířství Škoda

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt