ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry krovů

Mezi další naše práce, které nabízíme všem majitelům rodinných, činžovních i řadových domů jsou veškeré ochranné nátěry krovů. Díky preventivnímu ošetření krovu může dostatečně plnit svojí funkci, který je základ pro perfektní stav střechy. Materiály, které se používají na preventivní ochrany dřeva většinou obsahují látky na bázi kyseliny borité, kvartérních amoniových solí nebo jiných látek. Aby se do trámů krovu nepustil tesařík, červotoč nebo jiný škůdce, musí se do dřeva dostat účinná chemická látka impregnačního nátěru v odpovídajícím množství.

Nk 00
Nk 01
Nk 02

Naše ochrana krovu

Pro majitelé rodinných, řadových i činžovních domů nabízíme další naší práci. Jedná se o preventivní ošetření krovů, které dokážou ochránit dřevo proti dřevokazným škůdcům, plísní i hnilobě. Na preventivní ochranu nového krovu můžeme použít koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí), dřevo zbarvujícím houbám a plísním. Někdy se stává, že chcete ochránit už natřený krov. Nejlepší variantou, kterou můžeme použít nebo poradit je perfektní obroušení krovu brusným papírem s vibrační bruskou.

Na natřený krov je to problém, protože starý nátěr brání vsakování roztoku účinné látky. Univerzální ochranné prostředka na ochranu krovu mají vysoce účinné chemické sloučeniny se již po částečném zaschnutí (cca 2 hod.) ve dřevu 100% zafixují a jsou poté vodou zcela nevyluhovatelné. To znamená, že ošetřené dřevo může být při skladování nebo montáži vystaveno dešti a přitom se účinnost ochranných látek nemění. Ochranný prostředek můžeme aplikovat buď nátěrem, postřikem nebo máčením na dokonale očištěné dřevo.

Na nátěry krovů můžeme použít třeba i tenkovrstvou lazuru s ochranou proti povětrnostním vlivům.

Nk 03
Nk 04
Nk 05
Nk 06

Naše vybavení na veškeré nátěry krovů

Malířské a natěračské práce děláme od vyučení, což je téměř přes 26 let. Několik let jsem byl zaměstnaný, od roku 2000 jsem začal podnikat. Prvních 5 let bylo v podnikání úplně nejhorších. Nemáte jméno, nemáte zákazníky, nemáte žádné vybavení, pár štaflí, které vám nebudou úplně stačit, když se chcete rozvíjet a posouvat dál. Čím víc mátě větší vybavení, tím víc dokážete nabídnout zákazníkům. Stojíte před otázkou jak to vyřešit-zda-li si začnete některé věci půjčovat a nebo začínáte přímo od píky a rozhodnete se pro ušetření každé korunky, které vložíte nazpátek do firmy a začnete si dělat finanční rezervu. Je to velký risk, kolikrát jsem neměl pomalu ani na chleba, bylo mi hodně krát do pláče, ale stále víc vás drží v hlavě myšlenka, že to zvládnete a bude to dobrý. Začnete malinkým vybavením, pomalinku se přesouváte k větším investicím a končíte třeba až pojízdnou plošinou. Tenhle případ je i můj. Začal jsem s štaflemi, které mi tenkrát koupila moje maminka, postupně jsem vydělával a začal jsem investovat do maličkostí.

Každá maličkost je součástí jedné velké Mozaiky. Dneska máme vlastní 3 stříkací zařízení Airless, vlastní lešení i svojí pojízdnou pásovou plošinu. Před pár dny jsme udělali další větší investici-koupili jsme vysokotlaké čistící zařízení WAP.

Nk 07
Nk 08
Nk 09

Spolupráce je další výhodou pro naše zákazníky.

Pro naše zákazníky nabízíme veškeré malířské a natěračské práce. Jak jde čas, tak se zvyšují přání i požadavky zákazníků na splnění jejich přání i snů. Jsou místa, kde je i naše plošina krátká, ale stále máme přání vyhovět našim zákazníkům. Navázali jsme spolupráci s firmou na stavění lešení. Postupem času se z pracovních vztahů přešlo do kamarádské spolupráce a tudíž si dokážeme vzájemně vyjít vstříc ať se to týká termínu, tak i různých pracovních komplikací. Firma na montáž a demontáž lešení dbá na prvním místě na bezpečnost práce, která je pro nás velice důležitá a tím pádem je pro nás zárukou poskytovat veškeré naše služby.

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt