ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Malování novostaveb

Mezi další naše práce, které nabízíme na stránky, které se zaměřují na majitelé rodinných, řadových, činžovních domů, posléze i na majitelé panelákových domů patří malování novostaveb. Možná si řeknete, proč nabízíme malování novostaveb majitelům bytů v panelákových domech. Odpověď je nasnadě. Poměrně dost se stává skutečností, že i majitelé bytům panelákových domů mají potřebu si postavit svoje vlastní bydlení, chtějí být svým způsobem svobodní a nemusejí mít okolo sebe nechtěné sousedy, které jim nepřináší pozitivní energii. Každé rozhodnutí má svoje plusy, ale i svoje mínusy. Je úplně jedno jestli máte na mysli koupení nebo postavění svého domu, pořád tam je obrovská zodpovědnost na budoucnost.

Manp 24
Manp 31

Na první malování je nejlepší materiál, který dýchá

Při malování novostaveb dáváme přednost výběru kvalitnějšího materiálů, který máme vyzkoušené z mnoha let nasbíraných zkušeností. Každý řemeslník má svůj oblíbený a vyzkoušený materiál, my děláme realizace s barvami na bázi drceného vápence, tudíž nám výběr kvalitnějšího materiálu zaručuje, že se nám neobjeví plísně. Nechci a nebudu nikoho soudit, od toho tady já nejsem, jen říkám svoje zkušenosti, které pramení z poctivě odpracovaných z 27 let. Nejen z mých zkušeností, ale taky vycházím ze zkušeností od zákazníků, když mi volají, že mají v bytě plísně. Poměrně hodně se mě ptá proč, já se na druhou stranu ptám, jakým materiálem to mají vymalováno. Ve většině případů zjistíme, že použili materiál, který se na malování vůbec nehodí. Najednou zjistíte, že si lidi malují sami materiálem, který znali z minulosti a nikdy je ani nenapadlo pátrat z čeho je vůbec daný materiál vyroben.

Jsem hodně velkým zastáncem kvalitnějších materiálů, o kterých vím, že mi plísně nemají šanci, ale hlavně znám samotné složení barev. Je pravda, že kvalitnější materiál stojí o něco málo více, ale na druhou stranu je potřeba brát v potaz, že na zdraví by se nemělo šetřit.

Manp 43
Manp 48
Manp 63
Manp 66
Manp 71
Manp 82

Pracovní postupy při malování novostaveb

Dáváme přednost osobnímu setkání se zákazníkem, který nám řekne svoje představy o malování. Při osobním jednání si práci prohlédneme, zaměříme a uděláme cenovou nabídku. Patřím mezi upřímné lidi, proto se zeptám zákazníků, jestli by se chtěli na něco zeptat, nabídnu zákazníkům materiál, který se podle mého názoru nejvíce hodí na malování novostavby. Po schválení cenové nabídky si se zákazníkem domluvíme předběžný nástup na práci. Většinou jsou u novostaveb sádrokartonové stropy, aspoň na hořejšku. Sádrokartonové stropy potřebují udělat penetrační nátěr, tak aby se v budoucno nestalo, že se nám sádrokarton nezačne odlupovat. Jestliže se sádrokarton začne odlupovat, tak je to šílená práce, protože se to hodně blbě opravuje.

Už se nám párkrát stalo, že jsme malbu škrábali ze sádrokartonu dolů a opravdu není o co stát. Po důkladném sundání malby je potřeba udělat znovu penetraci, kterou musíte nechat dostatečně nechat uschnout, udělat první malbu a kde je potřeba, tak sádrokartonové desky vyspravit. Před samotnou realizací penetračního nátěru je dobrý si lepenkou oblepit rámy oken, aby nebyli během malování ušpiněny.

Když máme připravené a oblepené okna, tak podle potřeby oblepíme papírovou páskou podlahové lišty nebo podlahové soklíky od dlažby.

Naše nabídka pro naše zákazníky

Nabízíme zákazníkům udělání další novinky. Nabízíme zákazníkům vymalováním sádrokartonového stropu s barvou pískem, která bude hodně přibližná štukovým stěnám, tudíž to nebude designové rozdílný a bude to příjemný na oči. Sádrokartonové stropy jsou úplně hladké, tudíž se to někomu nemusí úplně líbit. Je pravda, že je to o něco obtížnější, je tam jeden pracovní postup navíc, je potřeba se tomu více věnovat, ale na druhou stranu výsledek práce stojí za to. Párkrát se nám stalo, že stěny byli před samotným malováním poničeny od různých škrábanců, byli tam vidět vlásečnicové praskliny. Praskliny jsme jemně vyspravili tmelem, obrousili a část stěn jsme vymalovali s barvou s pískem.

Manp 84
Manp 89

Malování novostaveb zpravidla realizujeme na 3 nátěry, když je potřeba, tak děláme jeden nátěr navíc. Při malování barvou s pískem, tak je více pracovních postupů.

Jsme zastánci dodržení pracovních postupů, tak i použití kvalitnějších materiálů, které Vám dávají jistotu, že se vám postupem času neobjeví plíseň

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Průřez naší práce - Malířství Škoda

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt