ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Práce na plošině

Člověk se neustále něčemu učí. Učí se chodit, učí mluvit i číst, vnímat lidi kolem sebe, učí se psychologií pochopení jednání mezi lidmi, učí se i novým investicím do podnikání. Mám kolem sebe poměrně hodně lidí, kteří úspěšně podnikají a od nich se zase učím já. Naučil jsem se i já, dělat i realizovat investice do podnikání. Každý úspěšný člověk je ten, který se naučí investovat do vybavení, tak i do celkového vnímání samotného člověka. 
Během podnikání si člověk uvědomuje nutnost neustálých investic do svého vybavení.

Pokud chcete jít dopředu a máte zájem vyhovět zákazníkům v jejich splnění veškerých přání, tak je potřeba se naučit novým investicím´, kterou jsou základem každého podnikání.

Pspp 04
Pspp 05

Možnosti naší pojízdné pásové plošiny

V dnešní době máme zatím pouze jednu plošinu, která se stala nezbytným pomocníkem pro veškeré malířské a natěračské práce. Během pár let bychom chtěli přikoupit ještě jednu větší plošinu, tak abychom byli schopni vyhovět a hlavně splnit všechny požadavky zákazníků. Jsme společnost, která dbá na neustálých potřebách investovat do vybavení. Nechceme pouze malovat pokoje, nechceme mít pouze základní vybavení. Rádi bychom nabízeli zákazníkům veškeré služby. Čím větší máte vybavení, tím více jsme schopni nabídnout pro spokojenost zákazníků.

Dokázali jsme propojit naší pásovou plošinu s práce s vysokotlakým čistícím zařízením WAP, které nám umožnují provedení základních pracovních postupů pro provedení profesionální práce. Máme velké vybavení na malování hal, několik stříkacích zařízení Airless, máme svoje lešení i průmyslový vysavač na případný úklid po práci.

Specifikace naší pojízdné pásové plošiny

Naše plošina je na benzín, tak i na elektrický pohon na 220V, takže nám úplně bohatě stačí zapojit plošinu na zásuvku třeba v garáži. Naše průjezdní šířka plošiny je 1,5m. Na přání zákazníků lze sundat koš a tím pádem je naše šířka plošiny do 90cm. Výška plošiny je 2,15m na výšku včetně bezpečnostních patek. Výhodou naší plošiny je tichý provoz, výsuvné rameno, otáčející koš, který nám umožňuje se dostat i na špatně přístupná místa. Otočný koš se může otočit o 360°. Podle potřeby si můžeme podlahu koše dát do polohy, která nám umožňuje co nejlepší podmínky při práci na plošině. Výsuvné rameno nás dostane ke zdi, kde nám otáčející koš poskytne možnost se dostat i hůře dostupná místa. Stranová dosah naší plošiny je 6m. Čím blíže se s plošinou dostaneme k požadovanému místu, tím lépe.

Nedávno jsme dělali nátěr fasády z plošiny a měli jsme poměrně hodně velký problém jak udělat nátěr fasády za vylezajícím žebříku, který vede na střechu. Díky výsuvnému ramenu a i díky otočnému koši se nám podařilo s plošinou dostat za žebřík, tak abychom byli schopni realizovat nátěr fasády i za žebříkem.

Pspp 06
Pspp 07

Základním kamenem precizní práce jsou přípravné práce

Precizní práce vyžaduje už od začátku udělání dobrého základu. Každá práce je jiná a je podle toho se volí různé pracovní postupy i různé přípravné práce. Z plošiny realizujeme umytí fasád rodinných, činžovních i řadových domů naším vysokotlakým čistícím zařízením WAP, tak abychom si důkladně připravili podklad pro naší práci. Hodně záleží na tom na jakém místě se fasáda nachází a i taky na tom po jaké době se aplikuje fasádní nátěr. Jestli je fasáda blízkou silnice, nebo blízkou stromů nebo lesa, tak je hodně velká pravděpodobnost, že bude fasáda ušpiněná od prachu a různých nečistot.

Zvláštní kapitolou tvoří realizace ochranných prací panelových domů. Nejdříve si uděláme dobré základní postupy, před samotnou realizací. Co se týká nátěru fasády, tak podle potřeby fasádu umyjeme vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Po důkladném uschnutí se dělá buď aplikace protiplísňového prostředku nebo se aplikuje penetrační nátěr. U nátěrů obložení, podhledů i štítů záleží na použití materiálů.

Přípravné práce se odvíjí od použití materiálů. Zaleží na tom jestli použijete vodou ředitelné barvy nebo syntetické.

Nabízená práce z plošiny

Díky plošině jsme schopni nabídnout a realizovat všechny možné malířské a natěračské práce. Naším zájmem je poskytnout zákazníkům precizní práci s komfortním a osobním jednáním. Z plošin realizujeme práce, které se týkají celých rodinných, činžovních i řadových domů. Můžeme začít nátěrem fasády, která nám dá nový kabát našemu bydlení. Pro předsedy i členy bytových družstev jsme schopni realizovat z plošin nátěry fasád panelových domů. Máme na mysli panelové domy menší výšky- 4 patrové. Na větší fasády panelových domů využíváme spolupráci s firmou na stavění lešení. Z plošin realizujeme nátěry fasád cihlových starších domů 4 patrových domů, při kterých hodně záleží na samotném přístupu k fasádě. Pro zákazníky chat i chalup nabízíme nátěry dřevěných fasád. Dřevěná fasáda nám zpříjemní bydlení i zároveň se hodí k okolnímu bydlení, který propojíme designově s přírodou.

U nátěrech dřevěných fasád se můžeme proplout k nátěrům obložení, podhledů i štítů. Venkovní nátěry obložení, podhledů i štítů si zaslouží ochranné nátěry, které se průměrně provádějí cca za 4-5 let.

Pspp 14
Pspp 19
Pspp 23

Díky povětrnostním vlivům jsou nejvíce namáhané dřevěné štíty rodinných domů, které jsou nejvíce vyšusované od sluníčka, tudíž zaslouží větší péči i použití kvalitnější materiálů. U všech možných nátěrech dřeva je potřeba si uvědomit jednu základní věc: nemá žádný smysl používat nekvalitní materiály, které nám neochrání dostatečným způsobem štíty, podhledy i obložení. Další naší práci, které můžeme realizovat z plošin jsou nátěry střech, které můžou být jak taškové, eternitové, tak i plechového typu. Při nátěrech střech je potřeba brát hlavně v úvahu bezpečnost práce. Z plošin realizujeme natření klempířských prvků, vodorovných i svodových okapů.

V případě zájmů můžeme aplikovat protipožární nátěry dřevěných, ocelových i kovových konstrukcí. Podle potřeby můžeme nabídnout zákazníkům obnovu i natření zděných, plechových, drátěných plotů.

Nátěr fasády Casína

Nátěry obložení z naší pojízdné pásové plošiny

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt