ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry střech

Mezi naše služby, které chceme nabídnout majitelům činžovních, rodinných, řadových i panelákových domů patří veškeré nátěry střech. Realizujeme veškeré nátěry střech obytných domů i bytových komplexů. Většinou se jedná o veškeré nátěry plechových střech, které se v poslední době používají nejvíce. Realizujeme veškeré nátěry střech rodných, činžovních i řadových domů. Realizujeme veškeré nátěry eternitových, betonově taškových i hliněných tašek. Může se jednat o střešní nátěry domů, tak i různé nátěry střech garáží nebo různých staveb nebo přístaveb. Vždycky záleží na samotném přístupu k práci a taky na tom v jakém stavu je střecha.

Podle okolností vybereme společně se zákazníkem správný typ a použití kvalitního materiálu, který máme vyzkoušených z mnoha let nesbíraných zkušeností.

Ns 02
Ns 06

Pracovní postupy při nátěrech střech

Před začátkem naší práce preferujeme osobní setkání se zákazníkem. Při osobní prohlídce zjistíme skutečný stav střechy. Při osobní prohlídce navrhneme použití kvalitních materiálů, které více odolávají povětrnostním vlivům. Zvláštní kapitolou je nátěr eternitové střechy. Při eternitové střeše je nutno brát v potaz jednu věc: zda-li má vůbec smysl střechu natírat. Eternitové střechy se před samotným nátěrem umyjí vysokotlakým zařízením WAP, které nám pomůže zjistit skutečný stav střechy. Když po umytí střechy vezmete špendlík a zapíchnete ho do střechy a on se udrží, tak to většinou eternitová střecha má za sebou. A nemá žádný smysl to natírat.

Mezi naše služby, které nabízíme majitelům i členům všech domů nabízíme nástřik i nátěr všech možných typů střech. Je vilce důležitá jedna věc: přístup k samotné střeše, jestli je střecha rovná, nebo má třeba sklon 45%, kde se Vám na střeše vůbec nic neudrží. Každá střecha je jiná, můžeme použít rozdílný typ materiálu na plechovou střechu, jiný materiál můžeme třeba použít na nátěr taškové střechy.

Naše vybavení na nátěry i nástřiky střech.

Základem na nátěr střech nebo střechy je bezpečnost práce. Díky neustálým investicím do našeho vybavení, jsme schopni realizovat veškeré nátěry střech. Na nátěry střech můžeme použít naše pojízdné hliníkové lešení, výškové žebříky. Vlastníme 3 stříkací zařízení Airless. Mezi další naše vybavení patří naše pojízdná pásová plošina, která nám umožní se dostat i na těžko dostupná místa. Když sundáme koš z plošiny, tak průjezdná šířka plošiny je 90cm. Výhodou naší plošiny je poměrně dost velká dosažitelnost, která vychází z toho, že je plošina kloubovo-teleskopická kde vyjíždí jedno rameno, tím pádem se zvětšuje dosažitelnost koše ke střeše. Na splnění přání zákazníků jsme koupili vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám dokáže umýt střechu z mechů, různých nečistot. Máme k dispozici i rotační trysku, která nám dokáže hodně pomoci při důkladném očištění střechy.

Ns 02
Ns 09
Ns 14
Ns 18

Nové možnosti díky našemu vybavení

Při nátěrech střech hodně záleží na tom jaký je samotný přístup ke střeše a i na tom v jakém skutečném stavu je střecha. Díky vysokotlakému čistícímu zařízení WAP, jsme schopni nabídnout zákazníkům umytí taškových střech od mechů a různých nečistot. Na umytí rezatých plechových střech můžeme použít rotační trysku, kterou vzájemně propojíme s vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Výhodou rotační trysky je, že nám dokáže odstranit rez i hodně poškozená místa, které nejdou očistit vibrační bruskou nebo úhlovou bruskou s drátěným kotoučem. Při požadavcích zákazníků na umytí taškových střech bylo by dobrý mít na paměti jaký sklon má střecha a zda-li se dá na střeše vůbec chodit a i hlavně jaký je ke střeše samotný přístup. Střechy se většinou umývají z plošiny, ale někdy se stává, že se na celou střechu prostě nedostanete a musíte na střechu vstoupnout. Pokud je potřeba na střechu vstoupnout, bylo by dobrý mít v záloze pár náhradních tašek navíc pro případ prasknutí.

Díky našemu vybavení, mám na mysli naší pojízdnou pásovou plošinu i díky našemu stříkacímu zařízení jsme schopni nabídnout zákazníkům udělání ochranného postřiku taškových střech proti mechům.

Ns 18
Ns 20
Ns 21

Používané materiály

Na nátěry střech používáme materiály, které máme vyzkoušené z mnoha let, popřípadě si necháme poradit od specialisty na barvy, tak i na různé pracovní postupy. Nátěry střech můžeme použít buď jednosložkové barvy, nebo dvousložkové barvy, které více odolávají povětrnostním vlivům. Každá střecha je jiná a potřebuje svůj materiál. Na nátěry plechových střech se většinou používají jednosložkové barvy, na nátěry eternitových i taškových střech můžeme použít syntetické jednosložkové barvy třeba na bázi uretanové-alkydové pryskyřice. Můžeme použít i jiné syntetické barvy, které jsou výborné na všechny možné nátěry střech. Při nátěrech pozinkovaných střech hodně záleží na stáří střechy. Jiný materiál je vhodný na čerstvý pozink, jiný materiál se více hodí na starší druh pozinku. Na nátěry taškové střechy je možné použít třeba vodou ředitelnou barvu na bázi akrylátové pryskyřice. Další kapitolou jsou nátěry střech panelových domů.

Většinou se jedná o typ střech na bázi IPY, na kterou je vhodný typ materiálu, který je vláčný, odolný proti sluníčku. Na tenhle typ střechy můžeme použít barvu na bázi asfaltohliníkové reflexoizolační hmoty. Preferujeme kvalitnější materiál, který více vydrží delší dobu.

Mytí rotační tryskou a nátěr střechy rodinného domu

Nátěr a nástřik střechy

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt