ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry fasád

Pro majitelé i členy rodinných, činžovních řadových i panelákových domů realizujeme veškeré nátěry fasád. Pro členy i předsedy bytových družstev realizujeme nátěry fasád bytových komplexů. Nátěry fasád realizujeme jak z plošin, tak i z lešení. Spolupracujeme s firmou na montáž lešení, která pro nás zajišťuje kompletní lešenářský servis a díky tomu není pro nás problém realizovat téměř cokoliv. Před samotným nátěrem fasády nabízíme zákazníkům možnost umytí fasády vysokotlakým zařízením WAP, které nám očistí fasádu od špíny i od prachu. Spolupracujeme s firmou na zednické práce, která nám dokáže po umytí fasády vysokotlakým čistícím zařízením WAP udělat vyspravení i zednické opravy poškozené i poničené fasády.

Nf 21
Nf 23

Nátěry fasád panelových domů i bytových komplexů

Nabízíme pro všechny předsedy i členy bytových družstev realizovat nátěry fasád panelových domů. Díky kamarádským vztahům s firmou, která se zabývá montáží i demontáží lešení jsme schopni nabídnout zákazníkům splnění veškerých přání a požadavků. Nátěry fasád panelových domů realizujeme na klíč. Poměrně hodně se na fasádách panelových domů začínají objevovat zelená místa, které postupně přecházejí do černé barvy. Tyhle místa nám začínají ukazovat začátek plísní. Jsem zastáncem precizní práce a díky tomu nechci a hlavně ani nemusím něco špatně udělat nebo jak se říká něco odfláknout. Pokud se začínají na fasádě objevovat plísně, je dobré umýt fasádu vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Na zkvalitnění našich služeb jsme přikoupili rotační čistič ploch Mosmatic FL-AEB 200. čistící přístroj Mosmatic FL-AEB 200 má dvě trysky, který nám umožní efektivnější čištění i mytí fasád. Po důkladném proschnutí aplikujeme prostředek proti plísním. Prostředek proti plísním aplikujeme buď válečkami nebo stříkacím zařízením Airless. Protiplísňovou aplikaci prostředku necháme dostatečným způsobem uschnout a můžeme se pustit do penetračního nátěru, který zakončíme zpravidla 2x nátěrem fasádní barvou.

Pracovní postupy při nátěrech fasád

Dáváme přednost osobnímu setkání se zákazníkem, kde nám zákazník řekne svoje představy i sny o realizaci nátěru fasády. Nabízíme zákazníkům umytí fasád vysokotlakým zařízením WAP, drobné zednické vyspravení, tak i samotný nátěr fasády. Při nátěrech fasád panelových domů, někdy i řadových domů se objevují na fasádách plísně, které nám ničí celkový dojem fasády. Díky našim zkušenostem si umíme poradit i takovým problémem. Základ je dokonalé umytí fasády vysokotlakým zařízením WAP. Následuje dokonalé proschnutí fasády, které by mělo být okolo 20 stupňů a víc. Následuje přikrývání oken, oblepení parapetů, okapních svodů lepším igelitem s lepící páskou. Po důkladném přikrytí realizujeme aplikaci prostředkem proti plísní. Prostředek můžeme buď aplikovat buď válečky, nebo naším stříkacím zařízením Airless který nám dokáže dostat prostředek i do těch nejmenších pórů. Po aplikaci prostředku proti plísním (většinou je to po 24 hodinách), můžeme aplikovat penetrační nátěr. Penetrační nátěr je lepší nechat pořádně uschnout, tak aby nám penetrace nedělala nějaké komplikace. Po aplikaci penetračního nátěru, který nám podklad dokonale zpevní realizujeme 2x-3x nátěr fasádní barvou. Potřeba udělání dvou nebo tří nátěrů fasádní barvou se odvíjí od podkladu i podle dané sytosti barvy. Dělali jsme nátěr fasády, kde si zákazník vybral sytější oranžovou a bylo potřeba udělat jeden nátěr navíc, tak aby byla práce precizně odvedena.

Nf 25
Nf 42
Nf 43

Naše vybavení na nátěry fasád

Dáváme přednost používání kvalitní certifikované fasádní barvy, které máme vyzkoušené z mnoha let nasbíraných zkušeností a víme moc dobře jak se chovají. Kvalitnější fasádní barvy splňují všechny potřebné normy a pocházejí od zaručených a léty vyzkoušených výrobců barev. Na nátěry fasád používáme výškový žebřík, 12m vysoké pojízdné lešení i svojí 19 m vysokou pásovou plošinu. Plošina nám umožňuje se dostat se i na špatně přístupná místa, kde mají zákazníci problém se vůbec dostat. Naše plošina je kloubovo teleskopická, tudíž máme možnost velkého využití naší plošiny. Hrubší povrch fasády (brizolit) ošetřujeme nástřikem, který je rychlejší a kvalitnější. Používáme osvědčené elektrické stříkací zařízení Airless, které dokáže dostat penetraci i barvu do těch nejmenších pórů, tím pádem je zaručena precizní práce, která se může předat zákazníkovi. Nátěry fasád provádíme válečkem, štětcem i nástřikem. Díky investicím, které neustále rozšiřujeme jsme schopni realizovat nátěry fasád v malém i ve velkém rozsahu. Mezi další naší investicí bylo zakoupení vysokotlakého čistícího zařízení WAP, které nám dokáže nejen fasádu perfektně omýt, ale díky svým možnostem jsme schopni umývat veškeré fasády i v poměrně hodně velké výšce, která je okolo 30metrů. Chceme odvádět precizní práci, která nelze provádět bez kvalitního vybavení. Pro precizní práci jsme přikoupili k našemu vysokotlakému čisticímu zařízení WAP rotační čistič ploch Mosmatic FL-AEB 200.

Používané fasádní barvy

Akrylátová fasádní barva

Fasádní barvy se silikonem na akrylátové bázi jsou minerální povahy, hydrofobní, matné a s dobrými difúzními vlastnostmi. Odolávají povětrnostním vlivům i otěru, jsou ředitelné vodou, ekologické a téměř bez zápachu. Akrylátové fasádní barvy výtečně kryjí zaoblené i ostré hrany. Na nátěry fasád panelových domů používáme mikroarmovanou fasádní barvu, která je vyztužena tenkými syntetickými vlákny, které dokáží nepraskat při silné vrstvě barvy a přemostí různé praskliny i trhliny na fasádě do 0,3 mm.

Silikonová fasádní barva

Silikonové barvy jsou vodou ředitelné, minerální povahy a emulzní. Velmi dobře odpuzují vodu, proto jejich povrch zůstává dlouho čistý. Velkou výhodou je propustnost vodních par. Mají vápenně matný povrch. My většinou používáme tuhle fasádní barvu, která je více odolná povětrnostním vlivům a má svojí světlo stálost. Vždycky záleží na typ fasády a taky podle toho jestli je štukovaná fasáda nebo tahaná. Každý typ fasády má svoje specifikum a je potřeba brát zřetel použití materiálu na vhodný typ fasády.

Silikátová fasádní barva

Vodou ředitelný nátěr na bázi draselného vodního skla je vhodný na staré nátěry z minerálních a silikátových barev i na nenatřené omítky. Výhodou je vysoká propustnost vodních par.

Nf 51
Nf 65
Nf 70
Nf 48

Nátěr fasády panelového domu

Mytí a čištění fasád

Dvoubarevný nátěr fasády činžovního domu.

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt