ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry konstrukcí naše služby, vaše plus

Další naší službou, kterou nabízíme majitelům rodinných, činžovních, řadových i panelákových domů jsou veškeré nátěry konstrukcí. Mezi nátěry konstrukcí můžeme zařadit veškeré nátěry venkovních plotů, nátěry sušáků na prádlo, nátěry střešních konstrukcí, tak i nátěry zahradních altánků. Pro předsedy i členy bytových družstev panelákových domů realizujeme veškeré nátěry zábradlí, rozvodů elektrického vedení, tak i nátěry okapových svodů. Pro majitelé rodinných i řadových domů realizujeme nátěry ocelových i kovových schodišť různých staveb i přístaveb. Nedílnou součástí naší práce jsou veškeré nátěry klempířských prvků- nátěry okapů, okapových svodů a i třeba nátěry různých parapetů.

Realizujeme též veškeré vnitřní i venkovní nátěry různých altánků, teras i různých stodol i chat. Provádíme veškeré nátěry ocelových zábradlí, schodů i nátěry dřevěných i plechových plotů. Nedílnou součástí naší práce patří nátěry střešních konstrukcí i nátěry dřevěných plotů, vrat i dřevěných ohrad. Mezi natěračské práce jsme schopni realizovat veškeré nátěry vstupních i vchodových dveří. U vchodových dveří hodně záleží na tom jakým materiálem jsou předtím natřeny. Většinou jsou naimpregnovaný různými materiály o kterých nevíte jak se budou chovat.

V tomhle případě je lepší větší opatrnost a nehrnout se hned na samotný nátěr.

Nk 15
Nk 18

Realizace pracovních postupů

Základem precizní práce při veškerých možných nátěrech konstrukcí je příprava podkladu a použití kvalitnějšího materiálu. Malířské a natěračské práce dělám přes 25 let a i přesto se stále učím novým pracovním postupů i použití kvalitnějších materiálů. Realizace veškerých nátěrů konstrukcí, je podmíněna správným pracovním postupem. Každá práce má svůj čas, jak i při výběru řemeslné firmy nebo při výběru materiálu. Většina konstrukcí se obrousí buď brusným papírem, nebo vibrační bruskou. Někdy se může stát, že nám nepomůže ani vibrační bruska s brusným papírem, i přesto si dokážeme poradit-vezmeme si úhlovou brusku s drátěným kotoučem.

Vlastníme vysokotlaké čistící zařízení WAP, který nám díky své rotační trysce dokáže odstranit veškeré špatně držící místa. Rotační tryska má tu velkou výhodu, že dokáže odstranit i místa, které brusným papírem nebo kotoučem prostě nejdou.

Naše vybavení, naše neustálé investice

Je potřeba mít na paměti pár základních věcí: jaký je přístup k veškerým nátěrům konstrukcí, tak i dosažitelnost elektrického proudu nebo dosah vodního kohoutku.
Jestliže chceme realizovat veškeré naše služby, musíme mít chuť investovat do nového vybavení. Čím větší máme vybavení, tím dokážeme nabídnout zákazníkům veškerý servis, který si může zákazník přát. Máme výškové žebříky, vibrační brusky, tak pojízdné hliníkové lešení, nebo-li pojízdnou hliníkovou věž. Na veškeré služby, které chceme nabídnout zákazníkům jsme zakoupili pojízdnou pásovou plošinu, která nám pomáhá dosáhnout na těžko dostupná místa, tak i spolupráce s firmou na montáž a demontáž lešení.

Díky spolupráci jsme schopni realizovat malířské a natěračské práce na klíč- to znamená, že se zákazník nemusí vůbec o nic starat. Vše zajistíme my postavění lešení, přivezení plošiny, přípravné práce a i konečnou realizaci zakázky.

Nk 19
Nk 22
Nk 23

Používané materiály na nátěry konstrukcí

Na nátěry konstrukcí preferujeme použití kvalitnějších materiálů. Většinou se jedná o syntetické barvy. V dnešní době je poměrně hodně velký výběr materiálů. Hodně záleží na samotné konstrukci, které chceme ochránit nátěrem proti povětrnostním vlivům. Každý nátěr není na věky, je dobrý počítat s aplikací ochranného nátěru cca jednou za čtyři roky.
 Podle druhu práce můžeme zákazníkovi nabídnout jednosložkové, nebo dvousložkové barvy, které více odolávají povětrnostním vlivům. Na veškeré nátěry konstrukcí můžeme použít barvu, která spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Každý řemeslník má svoje vyzkoušené materiály, o kterých ví jak se chovají a má je vyzkoušené z dlouholetých zkušeností.

Materiály na nátěry konstrukcí lze podle přání zákazníka natónovat dle libovolného odstínů. V dnešní době poskytují vzorníky barev neskutečně velkou škálu odstínů, ze kterých si vybere snad každý zákazník.

Nejčastěji se materiály míchají podle univerzálního vzorníku RAL, nebo NCS.

Nk 25
Nk 29
Nk 32
Nk 35
Nk 39

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Nátěry konstrukcí

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt