ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Nátěry zábradlí

Pro zákazníky, kteří navštívili naše nové webové stránky, které se zabývají veškerými pracovními činnostmi, které je potřeba čas od času udělat. Mezi zákazníky, které čas od času budou potřebovat natřít určitý typ zábradlí patří jak zákazníci rodinných domů, tak i zákazníci vlastnící různé chaty i chalupy. Mezi naše zákazníky patří i předsedové i členy bytových družstev, pro které natíráme zábradlí v panelákových domech. Každá práce je jiná, na každou práci je potřeba použít jiné pracovní postupy i různé druhy materiálů.

Mns 06
Mns 09
Mns 12

Naše zkušenosti, naše nabídka pro všechny zákazníky

Jiné pracovní postupy i materiály zvolíme při nátěrech zábradlí v panelákových domech, jiné materiály se zvolí při nátěrech zábradlí rodinných i činžovních domů. Na veškeré nátěry zábradlí upřednostňujeme použití kvalitnějších materiálů, které více odolávají povětrnostním vlivům. Nepatřím mezi ty, kteří znají úplně všechno, moje výhoda, je to že se chci stále učit novým věcem i novým materiálům, které přicházejí s novou dobou. Každá dobá má své úskalí, možná jde o to jestli chce a může se řemeslník přizpůsobit. Pokud neznám nebo nejsem si úplně jistý v některých věcech tak mám domluvené špičkové vztahy s prodejcem barev, který je podle mého názoru neskutečný odborník a dokáže mi ve v pracovních postupech i použití vhodného materiálu poradit.

Máme dobré vztahy většinou i se svojí konkurencí (vzájemně se respektujeme a vycházíme spolu na pohodu), takže když jsi nejsem úplně jistý, tak vím, že můžu zavolat.

Nemělo by to být o žádné nevraživosti, ale jak se říká: Přej a bude Ti přáno, dej a bude Ti dáno.

Pracovní postupy při nátěrech zábradlí

Každý nátěr zábradlí má svoje úskalí. Jinak se realizují nátěry zábradlí panelákových domů, jinak se dělají nátěry zábradlí rodinných i činžovních domů. Zvláštní pozornost věnujeme nátěry zábradlí chat i chalup, které mají naši zákazníci. Když budete realizovat nátěry zábradlí v panelákových domech, tak máte většinou zábradlí kulatého nebo čtvercového tvaru. Na tenhle typ zábradlí používáme malé válečky s vaničkou, tak abychom neudělali nějaká nepořádek. Malé válečky mají velkou výhodu, že dokáží barvu dobře roztírat. Je pravda, že u nátěrů zábradlí toho dle typu to chce hlavně velkou trpělivost při práci.

Na místa, kde se nedostanete válečkem, používáme malé štětce, tak aby byla barva nanesena úplně všude a nebyla někde vynechána.

Mns 49
Mns 50
Mns 62

Používání kvalitnějších materiálů je naší výhodou

Na veškeré nátěry zábradlí používáme hlavně materiály, které máme vyzkoušené z našich vlastních zkušeností. Jsem zastáncem použití kvalitnějších materiálů, které více vydrží povětrnostním vlivům a i třeba různých chemickým poničením. Na nátěry zábradlí můžeme použít syntetické jednosložkové barvy, nebo máme k dispozici dvousložkové syntetické barvy. My máme velice dobré zkušenosti s barvou KOMAPRIM 3v1, která má výborné antikorozní účinky. Barva KOMAPRIM 3v1 spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva se velice dobře roztírá a nám se s ní pracuje velice dobře. Je samozřejmností, že používáme i různé druhy materiálů, ale pokud můžu, tak používáme materiály, které mám vyzkoušené a vím jak se chovají postupem času.

Možná jsem blázen, možná jsem puntíčkář, ale čas od času se jezdím dívat na naše práce a sleduju jestli je všechno v pořádku.

Použité možnosti při nátěrech zábradlí

Při nátěrech zábradlí je potřeba se dívat i na své okolí. Mám na mysli, jestli se třeba vybraný odstín barvy se hodí k třeba k fasádě nebo okolnímu prostředí. Jinak vybíráme odstín na různé nátěry panelákových zábradlí, kde společně se zákazníkem zvolíme odstín, tak aby se hodil nátěrům olejového sokle, ale i třeba k nátěrům výtahu. Jinak postupujeme třeba při různých nátěrech zábradlí činžovních i řadových domů, které se snažíme vybrat takovým způsobem, aby to bylo designově sladěný ke svému okolí. Někteří výrobci barev vyrábějí pouze pár odstínů, ale většinou je možné nechat namíchat barevné odstíny, které poskytují velkou škálu odstínů, které se můžou příjemně sladit třeba k různým nátěrům dřevěných štítů i podhledů. Výběr odstínů na různé nátěry zábradlí je na vše na domluvě mezi řemeslníkem a na přání a požadavcích zákazníků.

Patřím mezi upřímné lidi, takže dávám přednost práci, která bude jednak precizně odvedena, jednak bude i designově sladěna s okolním světem.

Mns 63
Mns 69
Mns 74

Naše vybavení na veškeré nátěry zábradlí

Na nátěry zábradlí máme poměrně dost velké vybavení. Nemám na mysli pouze štafle, ale třeba i různé vibrační brusky, úhlové brusky s drátěným kotoučem, ale taky i různé výškové žebříky, ať už vysouvací nebo kloubové. Zákazníkům chceme nabídnou veškerý servis, tak aby se nemuseli o nic starat, takže vlastníme svoje pojízdné lešení a v případě velké nutnosti i svojí pojízdnou pásovou plošinu, která nám dokáže splnit přání o požadavky zákazníků. Díky svému vybavení, které neustále rozšiřujeme můžu říct, že jsme schopni nabídnout a hlavně poskytnout veškerý možný servis, které vyžaduje nátěry zábradlí.

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Renovace schodiště

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt