ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda s.r.o.

Protiplísňové nátěry

Další naší práci, kterou nabízíme jsou protiplísňové nátěry. Protiplísňové nátěry by měli sloužit jako prevence, tak proti plísním. Plísním se poměrně hodně daří v málo větratelných prostorech. Dost často se setkávám s plísněmi za nábytkem, protože tam málokdy větratelný prostor. Hodně lidí má nábytek narvaný přímo na zeď a přitom je to začátek, kde se mohou začít zárodky plísní. Plísním se hodně daří v panelákových, činžovních i řadových domech.

Pracovní postupy na aplikaci protiplísňových nátěrů

Nezáleží pouze na tom, jaký zvolíte pracovní postup, hodně taky záleží na samotném použití materiálů. Na vnitřní protiplísňové nátěry lze použít kombinaci materiálů od více výrobců, na protiplísňové nátěry bych doporučoval udělat vše od jednoho výrobce. Moje zkušenosti mi potvrdí i specialisti na prodej barev. Není příliš dobrý, kombinovat fasádní barvy od různých výrobců barev. Když je na stěnách plíseň, tak můžeme použít prostředek na ničení plísní, nechat do dokonale uschnout, pak se aplikuje na hodně poškozená místa thermo izolační barvu. Pro zvýšení účinnosti můžeme samotné stěny i stropy vymalovat protiplísňovou barvou.

Na protiplísňové aplikace máme vyzkoušené materiály, které máme vyzkoušené z malování různých pekáren, nebo provozních místností i z různých malování bytů i samotných místností.

Každý problém má svoje úskalí a na každé úskalí je potřeba zvolit různé pracovní postupy i různé pracovní materiály.

Plisne Po 1
Plisne Po 2

Plísně jsou velké nebezpečí pro všechny

Poměrně hodně zákazníků si vůbec neuvědomuje riziko účinek samotných zárodků plísní, natož i samotné účinky plísní. Na plísně jsou hodně nejvíc háklivý miminka, děti i straší lidé. Na bakterie, které se roznáší po celém bytě většinou trpí lidé s dýchacími problémy. Ať chceme nebo nechceme tak to dýcháme a je potřeba se tomu začít bránit a přistupovat k tomu zodpovědně. Naše realizace nejsou pouze pro majitelé rodinných domů, rovněž realizujeme veškeré zakázky pro předsedy i členy bytových družstev. Poslední dobou nás hodně poptávají s problémy s plísní na fasádě.

Na tyhle problémy jsme zakoupili kvalitnější vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám dokáže splnit přání i požadavky od zákazníků. Na větší fasádní plochy jsme přikoupili rotační čistič ploch, tak abychom dokázali vyhovět všem přání i požadavků zákazníků.

Kvalitnější barvy je prevence proti plísním

Dost často mi volají lidí s požadavkem na odstranění plísní. Když se zeptám jakým materiálem to mají vymalováno, tak zjistím, že ve většině případů je vymalováno materiálem který se naprosto nehodí, protože nedýchá. Když propojíte špatně zvolený materiál se špatným větratelnými místy, tak je to první radost pro zárodek a začátek plísní. Neleze dělat ochranu proti plísním se špatně zvoleným materiálem, který má velkou nevýhodu, že nám vůbec nedýchá. Jsem zastáncem a hlavně dávám přednost při výběru materiálu použití kvalitnějších materiálů.

Je pravda, že to stojí o trošku více, ale když zapřemýšlíte, tak zjistíte, že na zdraví by se nemělo vůbec šetřit.

Plisne Po 3
Plisne Pred 1

Plísně nejsou pouze doma, ale i venku

Bude hezké slunečné počasí a najednou přijde nápad na hezkou romantickou procházku. Při procházce půjdete kolem fasády, a možná si ani plísně na fasádě nevšimnete. Hodně lidí si myslí, že jsou na fasádě špinavá místa od prachu, možná i od lesů, ale skutečná podstata je úplně jinde. To co hodně lidí nevnímá jako problém, tak ve skutečnosti problém je. Hodně zákazníků se nestačí divit, když umyjeme fasádu vysokotlakým čistícím zařízením WAP, jaká z toho teče špína a hlavně po umytí fasády se zobrazí skutečná plíseň fasády, která je potřeba zlikvidovat. Už jsem se setkal s firmami, které dávají do cenové nabídky umytí fasády vysokotlakým čistícím zařízením WAP, ale přitom skutečnost je úplně někde jinde. Fasádu jakoby opráší vzduchem a tvrdí, že je to nejlepší a nejlacinější způsob jak udělat nejefektivněji odstranění plísně.

Mám názor, že je to na zákazníky udělaný podvod. Když si vezmete technický list materiálu protiplísňového prostředku, tak je tam jasně napsáno, že aplikace protiplísňového prostředku se dělá až po umytí fasády vysokotlakým čistícím zařízením WAP.

Tudíž si myslím, že když firma udělá jakoby oprášení vzduchem, tak je to obcházení pracovních postupů, tudíž firma může jít do nabídky o dost velkou částku níž.
My to prostě takovým způsobem dělat nechceme a hlavně ani nemusíme. My se chceme podívat každému zákazníkovi rovnou do očí. Desítky let budujete svoje jméno, stojí vás to hodně odříkání, hodně psychických i fyzických sil a najednou to máte všechno zahodit pouze kvůli pár zákazníkům, kteří chtějí udělat práci jen tak, aby to nějak vypadalo. Nejsem typ řemeslníka, který to nějakým způsobem umí odfláknout a mít při tom čistý svědomí.

Naše vybavení, plus naše zkušenosti jsou velké výhody pro zákazníky

Naším cílem, naším záměrem je to, aby se zákazník nemusel o nic starat. Chceme nabídnout zákazníkům realizace na klíč. Spolupracujeme s kamarádskou firmou na stavění lešení, která nám dokáže postavit lešení i na špatně dostupná místa. Šířka lešení se průměrně pohybuje okolo 60cm, takže není vůbec žádný problém realizovat veškeré požadavky zákazníků. Díky našemu většímu vybavení-mám na mysli naší 19 m vysokou kloubovo-teleskopickou plošinu, která má díky své malé šířce(když sundáme dolů koš, tak se šířka pohybuje okolo 90cm), i díky svému tichému elektrickému pohonu je optimální pomůckou na protiplísňové nátěry.

Plisne Pred 2
Plisne Pred 3

Do budoucna chystáme přikoupit další plošinu, tak abychom byli schopni pokrýt veškeré požadavky na práci, tak i od zákazníků. Na mytí a čištění fasád od plísní jsme zakoupili výkonné čistící zařízení WAP, které je nezbytnou součástí našeho vybavení. K čistícímu zařízení WAP, jsme přikoupili rotační čistič ploch, který je vynikající pomocníkem na větší plochy. Díky naší investici dokážeme umývat fasády i ve 30 m výšce. Není to pouze o tom, jak přistoupit k samotné realizaci, ale hlavně taky o použití kvalitních materiálů, tak mít i lepší vybavení na tyhle typy prací.

Při podnikání je dobrý si uvědomit co chce řemeslník vlastně nabídnout. Já jsem věděl od začátku, že je potřeba dělat neustálé investice do vybavení, učit se novým pracovním postupům, tak i poznávání nových materiálů.

Malířství a natěračství Škoda 20 let

Vybavení společnosti

Díky našemu vybavení, které doposud máme (3 stříkací zařízení Airless) můžeme zákazníkům a majitelům firem a větších objektů nabídnout kompletní vymalování průmyslových objektů.

 • Stříkací zařízení
 • Průmyslový vysavač Makita
 • Pojízdná pracovní věž - lešení
 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení
 • Pojízdná plošina
 • Vysokotlaké zařízení WAP
 • Stříkací zařízení

  Stříkací zařízení

  Elektrické stříkací zařízení Airless je vhodné na malování průmyslových objektů, hal, skladů, různých dílen atd. Používá se na nátěry fasád (rodinné domky, haly, dílny, servisy). Nátěry střech i na nátěry různých konstrukcí.

  Máme 3 stříkací zařízení Airless na malování průmyslových objektů (haly, dílny, sklady, slévárny aj., z toho 2 zařízení můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech v jakémkoliv množství. Realizujeme od malých zakázek až po realizaci velkých zakázek.

  Více informací

 • Průmyslový vysavač Makita

  Průmyslový vysavač Makita

  My si po sobě uklidíme a vy už se malování bát nemusíte! Používáme profesionální vysavač Makita, který je vhodný na úklid po řemeslných pracích. Úklid bytových i nebytových prostor je pro nás hračka. Kromě konečného úklidu používáme průmyslový vysavač také na vyčištění konstrukcí před nátěrem či nástřikem.

  Více informací

 • Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení

  Pojízdná pracovní věž - lešení je 12m vysoká. Je vhodná na stavebně dokončovací práce. Malování bytových i nebytových prostor. Malování průmyslových objektů - haly, sklady, dílny aj. Používá se na nátěry konstrukcí (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce).

  Vhodné pro protipožární nátěry

  Je vhodná i na protipožární nátěry (ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce). Malování různých průjezdů, vjezdů i výškově těžko dostupných míst.

  Malování vyšších obchodů. Vhodné je také na malování a nátěry přístaveb rodinných domků, vil, používá se i na nátěry dřevěného obložení - palubky, trámů i krovů. Lešení je vhodné na nátěry fasád, nátěry střech i na nátěry konstrukcí.

  Více informací

 • Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení

  Horkovzdušné vytápěcí zařízení je určeno pro malíře pokojů. Pro odborníky, kteří s jejich pomocí mohou rychle, jednoduše a efektivně upravit pracovní prostředí podle svých aktuálních potřeb při zachování co nejnižších nákladů. Vhodný na veškeré malířské a natěračské práce. Široké uplatnění v průmyslových halách, na stavbách, v kancelářích, ale i třeba v rodinných domech.

  Více informací

 • Pojízdná plošina

  Pojízdná plošina

  Nabízíme pro naše zákazníky veškeré práce v těžce dostupných místech. Z plošiny realizujeme nátěry fasád i nátěry střech rodinných domů. Výhodou naší plošiny je malá šířka, kterou využíváme při nátěrech obložení. V poslední době se na nás obracejí zákazníci s prosbou o natření štítů i podhledů rodinných domů.

  Máme velké vybavení, včetně 3 stříkacích zařízení Airless vhodné i na nátěry brizolitových fasád i nátěry střech.

  Více informací

 • Vysokotlaké zařízení WAP

  Vysokotlaké zařízení WAP

  Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

  Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

  Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

  Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

  Strikacka 2
  Strikacka 3
  Strikacka 4

  Více informací

Napište nám ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt